Встановіть звязок між словами у реченні Він поважав своїх батьків,свою рідну домівку,свою родючу землю,свою Батьківщину,милу з дитинства.

Встановіть звязок між словами у реченні  Він поважав своїх батьків,свою рідну домівку,свою родючу землю,свою Батьківщину,милу з дитинства.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він поважав(кого?) своїх батьків,свою рідну (яку?)домівку,свою родючу (яку?)землю,свою (яку?)Батьківщину,милу (яку?)з дитинства.