Скласти текс-розповiдь на тему «Робота в шкiльному саду» (6-7 речень), використовуючи поданi слова i словосполучення:                  Саджати, дружно, радiсно, саджанцi, стовбури дерев, сухе гiлля, зашумiти, милувати око.

Скласти текс-розповiдь на тему «Робота в шкiльному саду» (6-7 речень), використовуючи поданi слова i словосполучення:                    Саджати, дружно, радiсно, саджанцi, стовбури дерев, сухе гiлля, зашумiти, милувати око.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Роботою в шкільному саду повинна бути дружною.Усі повинні працювати дружно командою.Фарбувати стовбури дерев,збирати сухе гілля,саджаті квіти.А коли уся робота зроблена усі можуть радісно милувати око.