Скласти текст 4-5 речень деб траплявся фразеологізм -діяти навмання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я маю брата, що є набагато старшим за мене. Ви думаєте, що це впливає на його поведінку та вчинки? Ні, це точно не про нього. У нашій сім'ї вік нічого не означає. Мій брат ще той шибайголова, що полюбляє діяти навмання та вигадувати каверзні ігри. Але я маю бабусю, що завжди намагається вгамувати надто веселого брата. Думаю, що його діяння скоро припиняться, адже бабуся має досвід у вихованні, що передавався їй з покоління у покоління.