Скласти текст на історичну тему в науковому стилі (4-6 речень) використовуючи прикметники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Богда́н ('Зино́вій-Богда́н) Хмельни́цький (27 грудня 1595 (6 січня 1596)- 27 липня (6 серпня) 1657) — український військовий, державний та політичний діяч, Гетьман Війська Запорозького, голова Гетьманату(1648–1657). керівник повстання проти коронної шляхти в Україні, яке переросло у визвольну війну проти Речі Посполитої. Перший з козацьких ватажків, якому було надано офіційний титул гетьмана. Хотів збудувати незалежну українську державу, укладаючи союзи з Кримським ханатом та Московським царством. Є представником роду Хмельницьких.