Скласти текст на історичну тему в науковому стилі (4-6речень) використавши прикметники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
колись давно дісліднкик дослцджували невідомі землі . Вони їх відкривали і наносили на нові карти . їх відзначали подякою . Було багато дослідників різних країн. деякі шукали землі наприклад індію а находили зовсім інші нові землі .