Скласти текст таким початком. Узеленому гаю живе дятел.Тільки сонеко встане над землею,він починає працювати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Продовження: Відразу чується як дятлик проходить по дереву. Це він так знищує шкідників. Шкідниками є комахи. Вони гризуть кору, несучи тим біль дереву. Тому деревця не бажають дружити з ними. А ось дружити з дятлом, вважається потрібним. І так цілий день цей птах допомагає десятку дерев. Побільше б деревцям таких друзів!)