Скласти текст яку користь для людей приносять птахи 6 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Птахи - прекрасні.  Тільки вони щороку мігрують з далекої півночі на далекий південь і повертаються назад. Вони найбільш солодкоголосі. Тільки вони можуть розмовляти людською мовою і наслідувати голоси інших тварин. А ще вони - телепати і віщуни, здатні передбачати майбутнє. До речі, голуб - християнський символ Святого Духа