Скласти текст з словами  навесни ,зазеленилы,зявылыся,пернати друзи,селытися,радисно щебетаты,витати весну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навесні все прокидається.І травичка зазеленіла біля ставка.Ана тому березі річки розмовляють між собою пернаті друзі.Пташки роблять собі гнізда,щоб незабаром туди оселитися.А от і горобчик радісно щебече звеселяючи весь світ і невтомно вітаючи весну.