Скласти твир миниатюру за оповиданням "Садок вишневий коло хати "Т.Шевченка ,з опорними словами:вчора,напередодни,ураган,вихор,завирюха,хуртовина,кучугури,заметить,спить,дримае,виклискуе,багато,безлич,прекрасний,чудовий,чаривний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зображена у вірші ідилія – весняний вечір, щаслива сім’я сідає до столу, нехай і небагатого, але головне, разом, напевне, і є тією солодкою поетовою мрією про дім, родину, кохану дружину, дітей. І гірка нота сумніву в тому, що колись це буде.Вишневий сад – це найбільш поширений пісенний образ, з багатою, значущою символікою. Окраса обійстя, він манить несподіванками, прохолодою літнього дня. Сад буває ознакою маєтності, достойності. У вишневому саду копає козак криниченьку, сподіваючись на зустріч із коханою дівчиною, а та розраює тугу невимовну, шукаючи милого в уявних мандрах по світу. А бурлака у відомій бурлацькій пісні заповідає поховати себе у вишневому саду.http://ukrtvory.ru/sadok-vishnevij-kolo-xati.html