Скласти твір-опис на тему "Красуня-весна" помогите будь ласка!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я почув якийсь дзвін. Звучання йшло від садка, побіг туди. І тут спостерігаю чудодійство! Дівчина-весна з великою чорною косою, в яку вплетені квіти, їде по небу на санях. Вона мені загадково всміхнулася і провела рукою. І враз сніг розтаяв! Провела іншою рукою - з'явилися підсніжники, які своїми голівками тянуться до синього неба. Весна встала, зіскочила з саней і в повітрі закрутилася в чарівному танку. Її довге зелене плаття доповнювало її красоту. Але моє захоплене спостереження за Весною перервало скресання  льоду. А ось і пташки прилетіли. Вони теж почали танцювати разом з Весною. Я закрив очі. Думав, що це тільки моя уява. А коли відкрив, нічого не було. Лише білосніжні підсніжники меланхолійно дивилися в небо.