Скласти твір опис процесу праці в художньму стилі на тему Як посадити дерево

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що б посадити дерево треба не забути найголовніші речі.Треба взяти саджанець дерева яке треба посадити,не забути лійку і добрива.Для початку викопати не дуже велику яму,потім покласти добрива,посадить саджанець і не забути засипати землею.Когдо це вже зроблено треба полити рослину.Через кілька років саджанець выростит і стане деревом.