Скласти вікторину про теплокровних тварин з англійської мови 5 клас.На зразок це фото .. Дякую, даю 15 балів))))
Скласти вікторину про теплокровних тварин з англійської мови 5 клас.На зразок це фото .. Дякую, даю 15 балів))))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вікторина з англійської мови для середнього шкільного вікуАвтор Тогулева Наталія Іванівна, вчитель англійської мови МБОУ «Кармалинская середня загальноосвітня школа» Нижньокамського району РТМета: закріплення наявних знань в області англійської мови за допомогою ігрової ситуації.Завдання:Освітня- підвищувати пізнавальний інтерес учнів до мови через використання ігрових моментів;- закріпити вміння вживання в мові розмовної мови;- навчання навичкам сприйняття на слух іноземних слів.Розвиваюча- розвивати увагу і пам'ять учнів;- розвивати вміння працювати в групі.Виховна- уміння працювати в співробітництві з іншими;- виховувати шанобливе ставлення до іншої культури.Коментарі: Урок проводиться у вигляді змагання, тому учнів необхідно поділити на 2 - 3 команди (залежно від кількості учасників). Чи можна провести вікторину між учнями 5 і 6 класів.Хід заняття1. Організаційний момент. Привітання.Good morning, pupils! It's a lovely day! I'm very glad to see you!Let's start our lesson!Хлопці, сьогодні ми з вами трошки пограємо. Для цього ми поділилися на 2 команди. Вам будуть представлені різного роду завдання, за виконання яких ви отримаєте бали.Представляю вам членів нашого сьогоднішнього журі, які оцінюватимуть ваші бали і в кінці уроку підведуть підсумок і оголосять команду-переможця.Отже, для початку познайомимося.2. Гра «Сніжний ком»Слухаємо уважно завдання. Перший учасник називає своє ім'я «My name is...». Другий учасник повторює ім'я першого і каже своє «Her/His name is .... And my name is ...». Третій учасник говорить «Their names are.... And my name is...» І так далі. Команди виконують завдання по черзі. Виграє команда, яка впорається із завданням без помилок.3. «Teachers»Переходимо до наступного завдання. Зараз ви на деякий час перетворитеся на вчителів англійської мови. Вам потрібно буде перевірити диктант і знайти та виправити помилки.Deer Jane!Thank you four your letter. I am so glad what you wrote to I! Everyone is phine with me. I am prepare for entrance examz to the university. I would love to invite you to came and watch me next weak. Please let me know if this is convenient four you. I hope to sea you soon.Your Jack.Ключ:Dear Jane!Thank you for your letter. I am so glad that you wrote to me! Everything is fine with me. I am preparing for entrance exams to the university. I would like to invite you to come and see me next week. Please let me know if this is convenient for you. I hope to see you soon.Your Jack.4. «Mistakes»Командам дається завдання - прибрати одне зайве слово у кожному рядку. І треба пояснити, чому це слово зайве.1. peach, pear, chicken, apple, banana2. tail, cat, mouse, dog, rabbit3. bird, airplane, kite, helicopter, bus4. red, sun, green, purple, brown5. cold, warm, dry, sky, cloudy5. «Загадки»Сlean, but not water,White, but not snow,Sweet, but not ice-cream,What is it? (sugar)What is found over your head but under your hat? (your hair)There was a green house. Inside the green house there was a white house. Inside the white house there was a red house. Inside the red house there were lots of babies. What is it? (watermelon)I am black, yellow, red, and greenThe King cannot reach me and neither can the Queen.I show my colours after the rainAnd only when the sun comes out again (a rainbow) Look at my face and you see somebodyLook at my back and you see nobody. (a mirror)6. «Poems»Придумайте рими до кожного слова. Наприклад, take - cake, mother - another...Pie - ... (sky)Phone - ... (bone)Book - ... (cook, took)Bad - ... (dad, sad, mad)Cat - ... (fat)7. «Translators»
Не нашли ответ?
Похожие вопросы