Скласти вірш з такими римами: .........................росинки ...................................на гiлках....................................краплинки ....................................на квiточках

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На траві лежать росинки Пташки на гілках (наголос на "а") П'ють собі води краплинки Бджоли збирають мед на квіточках.