Скласти вірші зі словами спить-мить,дошка-ложка,ходила-загубила

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша Марічка сказала, що спить, Бо не хотіла посуд мить. Наша Марічко, мерщій вставай, Посуд скоріше мити давай. В школі сьогодні замурзана дошка, Вдома не мита навіть і ложка, Просто Іванко сьогодні лінився І з роботою геть забарився. Іра в магазин ходила, Вона гроші загубила. Іра ходить і шукає, Де шукать вона не знає.