Скласти висловлювання публіцистичного стилю на тему "Мовний портрет українського народу".Можно просто висловити свою думку щодо цього. Хочу додати до свого твору :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нація- це об’єднання людей із спільною культурою, походженням, етносом, мовою та релігійними уподобаннями. Через капіталістичні відносини сучасні нації формуються значно швидше. Проте національна самосвідомість є основним фактором формування нації. Коли багато людей не тільки із спільними інтересами але й спільною ідеєю об’єднуються, то формується по справжньому сильне угрупування, здатне на великі звершення. Тільки коли спільна ціль керує людьми, вони здатні на підкорення великих висот. Яскравим прикладом цього є 1797-1825 рр.-коли в Україні сталося 104 масових антиурядових виступів кріпаків. Або селянські виступи на Кіровоградщині, спричинені неврожаєм і голодом у 1824 році. Еталонами самосвідомості в українській культурі завжди були Т.Г. Шевченко, І.Я. Франко, І.П. Котляревський та Л. Українка