Скласти загадки про олівець, зошит, ручку, пенал, щоденник тощо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Язика не має, а розуму навчає. (Книга). Розумний сівач по білому полю бігає.(Олівець). В день святковий він мені сказав       Голосом на диво урочистим:       "До портфеля ти мене поклав?..       Більше я не хочу бути чистим!" (Зошит). Невеликий мокрий птах      Ходить дзьобом по грядках.      І криниця, й не криниця;      В ній водиця й не водиця.      Тягнуть звідти не відром,      А насталеним пером. (Ручка).