Склсти по два речення з кожним з поданих іменників уживаючи іх у прямому і переносному значненні. Орел(птах і людина),океан (водний простір і будь-який великий простір)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Орел відноситься до роду хижих птиць сімейства яструбових. Хлопчик Ярослав був мужній як орел. Площа океану займає сімдесять відсотків від усієї площі землі. Кожна людина має цілий океан мрій.