Сколько нужно стаканов чтобы уровновесить бутылку С ОБЪЯСНЕНИЕМ?!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оскільки 2 глечика рівні 3 тарілкам, то [1 глечик рівний 1.5 тарілки] оскільки пляшка та склянка рівні глечику, то пляшка та склянка рівні 1.5 тарілки пляшка рівна склянці з тарілкою тобто склянка з тарілкою рівні 1.5 тарілки, тобто  2 склянки та тарілка рівні 1.5 тарілки тобто 2 склянки рівні 0.5 тарілки отже склянка рівна 0.25 тарілки оскільки пляшка та склянка рівна тарілці і тарілка рівна 4 склянкам, то пляшка рівна 3 склянкам Если ответ помог пожалуйста ставьте его в лучший. Спасибо и удачного дня