"Скресли ріки, і крижини безладно громадились і шурхотіли у течії повноводдя" чому перед першим сполучником 'і' ставимо кому, а перед другим-ні?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перед першим сполучником   і    ми ставимо кому тому , що це складносурядне речення. Перед другим сполучником   і   не ставимо ніяких розділових знаків, бо він поєднує однорідні присудки, які належать одному підметові     крижини.