Скрізь на рідній Україні грають ріки голубині! Позначити головні та другорядні члени речення.Яке це речення за метою висловлювання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення розповідне. Скрізь(прислівник,,обставина) на(сполучник) рідній(прикметник,означення) Україні(іменник,обставина) грають(дієслово,присудок) ріки(іменник,підмет) голубині(прикметник,означення)