Словниковий диктант на 50 слів з подвоєнням подовженням; м'який знак; Апостроф і т.д

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Малювання, змагання, читання, взуття, бадилля, гниття, шиття, волосся, колосся, узлісся, узвишшя, руйнування, будування, полювання, вишивання, колекціонування, переливання, одягання, збирання, водіння, спасіння, мовлення, слухання, мислення, виявлення, порушення, ввічливість, навмання, заняття, каяття, полегшення, видання, друкування, прибирання, сміття.