Словосочетание i talk with my friend измените и напишите сочетание разного времени past perfect;past simple;past continuons и еще past perfect continuons

Словосочетание i talk with my friend измените и напишите сочетание разного времени past perfect; past simple;past continuons и еще past perfect continuons
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I had talked with my friend -  Past Perfect I talked with my friend - Past Simple I was talking with my frient - Past Continious  I had been taling with my friend - Past Perfect Continious