Словосполучення наведено в рядку А) отамани й гетьмани; казки й байки; батьки і діти; Б) казки чарують; байки захоплюють; гуморески розважають; В) козаки хоробрі; гетьмани мудрі; джури сміливі; Г) переміг уже; радів дуже; говор...

Словосполучення наведено в рядку А) отамани й гетьмани; казки й байки; батьки і діти; Б) казки чарують; байки захоплюють; гуморески розважають; В) козаки хоробрі; гетьмани мудрі; джури сміливі; Г) переміг уже; радів дуже; говорив мудро; Д) після перемоги; перед битвою; біля Січі. ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь    в козаки хоробрі
Гость
в) козаки хоробрі, гетьмани мудрі, джури сміливі