Словосполучення наведено в рядку. А) отамани й гетьмани , казки й байки , батьки і діти . Б)казки чарують , бфйки захоплюють , гуморески розважають . В)козаки хоробрі , гетьмани мудрі , джурі сміливі. Г)перемшг уже , радів дуж...

Словосполучення наведено в рядку. А) отамани й гетьмани , казки й байки , батьки і діти . Б)казки чарують , бфйки захоплюють , гуморески розважають . В)козаки хоробрі , гетьмани мудрі , джурі сміливі. Г)перемшг уже , радів дуже , говорив мудро. Д)після перемоги , перед битвою , біля січі .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь в)словосполучення, коли залежні слова одне від одного