Словосполученнями є всі сполучення слів у рядку а) хліб і сіль, червоний олівець , іду далеко б) ходити навколо , щира усмішка , росте в полі в) підійшов дідусь , писав швидко, коштовний камінь г) високо в горах,зелена трава , ...

Словосполученнями є всі сполучення слів у рядку а) хліб і сіль, червоний олівець , іду далеко б) ходити навколо , щира усмішка , росте в полі в) підійшов дідусь , писав швидко, коштовний камінь г) високо в горах,зелена трава , віє вітер Поширенними є речення а0 Сашко з Дмитром будуть учитися б) Маринка вчасно закінчила писати в) Сотні людей почали співати г) Ми з тобою будемо радіти
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 запитання в) 2 запитання б)