Словосполученя наведено в рядку а) отамани й гетьмани; казки й байки;батьки і діти. б) казки чарують;байки захоплюють;гуморески розважають. в) козаки хоробрі; гетьмани мудрі; джури сміливі. г) переміг уже; радів дуже; говорив ...

Словосполученя наведено в рядку а) отамани й гетьмани; казки й байки;батьки і діти. б) казки чарують;байки захоплюють;гуморески розважають. в) козаки хоробрі; гетьмани мудрі; джури сміливі. г) переміг уже; радів дуже; говорив мудро. д) після перемоги; перед битвою;біля Січі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь     в козаки         хоробрі