Сложыть сказку про екологию на украинском языке для 6 класа!!!!! ПЛИЗЗ!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жив – був могутній цар Байкал, і було в нього багато синів і дочок. Всі вони любили свого батька, всі його слухалися і підпорядковувалися йому. Всі діти Байкалу були хороші, але самої красивою і чистою була принцеса Ангара. Вона не побажала жити в батьківському царстві, адже принцеса була дуже гордою і незалежною. Скільки не намагався цар умовити дочку залишитися в рідному царстві, всі спроби були марні. Принцеса наділа своє найкрасивіше плаття, розпустила кучері і відправилася в далеку дорогу. З кожним днем принцеса ставала все більш красивіше. У принцеси з'явилися слуги, які боронили її від ворогів. А були це могутні ліси. Також знайшла Ангара багато вірних і відданих друзів: птахів та лісових мешканців. Приходили вони до принцеси, щоб попити чистої води і поласувати смачною рибкою. Але були і вороги у Ангари. Дізнався рід людський про існування принцеси і вони стали приходити і губити її красу. Злісний люд залишав на території принцессыследы свого перебування. Не могли доблесні слуги впоратися зі злісною магією людської. Напустили люди на могутні ліси вогонь краснопламенный, і загинуло все богатирське військо. Ангара втратила свою колишню красу, помутніла, стала забруднюватися і вже не так швидко подорожувала по рідній землі. А разом з Ангарой страждали і її друзі. Тварини не могли пити воду, яка була забруднена з вини людини. А птахи і ведмеді вмирали від голоду, адже риба більше не плавала на поверхні води. Наречений Ангари Єнісей намагався врятувати свою кохану від страшної долі, але у нього не вийшло: злісні люди почали забруднювати і його. Навіть грізний батько Байкал пробачив Ангару і став просити про допомогу у всіх своїх річок, щоб врятувати свою дочку. Але люди продовжували нищити Ангару. Лиходії перегородили шлях принцесі великий греблею, щоб вона не могла втекти.. . І стала Ангара служити людям.