Смысл текста "Витоки української душі" або міні-переказ, будь-ласка, дуже важливо, допоможіть, дуже треба!!!Даю 50 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Усі літописи акцентують увагу на особливій гостинності наших пращурів, їхній задушевності. Відсутність загостреного прагматизму, можливо, є причиною відсутності в світі бізнесу надбагатих українців, на відміну, скажімо, від вірменів та греків. Не будемо оцінювати цієї якості ані позитивно, ані негативно, лише констатуємо, що вбачання сенсу життя винятково у задоволенні матеріальних людських потреб – то є обездушеність.