Со ставте 10 предложений рекламана англ. яз. на уровне 6 класса

Со ставте 10 предложений реклама на англ. яз. на уровне 6 класса
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
BB cream is very soft and  fortifield a titanium dioxide pigment,silicone resin, seed fat,natural colours,And this cream is a functions Basis for make up camouflage desadvantage skin  moisturizationns adjunctive treatment skin,anti aging properties.Use this very useful cream and be newlyweds!