Соборність-це: А) відновлення єдності розмежованого сусідніми державами народу та його земель. Б) єднання народу навколо православної церкви. В) збирання пам'яток історії та культури народу. Д) єднання слов'янських народів у фе...

Соборність-це: А) відновлення єдності розмежованого сусідніми державами народу та його земель. Б) єднання народу навколо православної церкви. В) збирання пам'яток історії та культури народу. Д) єднання слов'янських народів у федеративну державу .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ты по русски напиши а потом я отвечу ок