Сочинение как я болел 10 предложений на английском пожалуйста по быстрей. заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
was ill for a long time missed a lot of уроков. when I was ill I was not приятно. I did the cut and I am from them was hurt but it was good. I started a little bit felt very good. but my friends were always close when I болел. and радители and relatives I bought medicine, and gave each day hot tea