Сочинение менің ұстазым маған үлгі!! коротенькое!! плиз срочно!!!
Ответ(ы) на вопрос:
менин устазым мен ушин еуинши анам , но маган жаксы улги береди керек кезде комек теседи .Дидди тартип им болуга , сабакты жаксы окуга уретеди .менин устазым менин есимде мангиликке калады .менин устазым маган улги .
как норм
устаз аркашанда биздин анамыздан кейнги 2анамыз, олар бизге адал болуды, оз қатарынан уздик болуды үйретеді. Менин устазым мен ушин улги алуга тұрарлық ен керемет адам.