Сочинение на англ про то чем дети из твоего класса занимаютса на обеднем перериве

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Думаю, так: At lunchtime the longest change. It lasts 20 minutes. Our classmates go to the dining room, buy your own food and drinks. After dinner, attendants wash board, our children-hooligans running around the corridors. Some are preparing for the next lesson. Делаю без переводчика. Ошибок вроде нет. Удачи!