Сочинение на казахском на тему здоровый образ жизни ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Денсаулығымыз мықты болуы үшін біз пайдалы тағамдар мен сусындар ішуіміз қажет.Мысалы: бізге ең пайдалы тағамдар қазы,ет,бешбармақ т.б ,ал пайдалы сусындар қымыз,шұбат,айран,сүт бұның бәрі табиғи қолдан жасалған сусындармен тағамдар Чтоб  мы были здоровыми мы должны есть и пить полезные  еды.Например: казы,ет,бешбармак  и.т.да полезные напитки это кымыз,шубат,айран(кефир) ,сут(молоко) они все домошные