Сочинение на казахском "Почему я люблю заниматься спортом". Чтобы было во-первых, во-вторых и т.д. И желательно что бы это было про танцы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бала күннен спортпен айналысқанды ұнатамын. Не үшін деп таң қалмаңыз. Біріншіден шаңғы тепкен кезде даланың 40 градустық аязын сезбейсің. Мұзда коньки тепкенде  би алаңындағы бишідей сезінемін. Үшіншіден спорттың арқасында өз салмағымды, жасымды ешбір сезінбеймін. Міне, осындай санаса сан жетпейтін құдіреті үшін спортпен айналысқанды сүйемін. Уақытымды босқа өткізбеуге, денсаулығымды сақтауға көмегі зор.