Сочинение на казахском, про казахского актера. Срочно!!!!! Пожалуйста, где-то 10 - 15 пр

Сочинение на казахском, про казахского актера. Срочно!!!!! Пожалуйста, где-то 10 - 15 предложений. Про КАЗАХСКОГО АКТЕРА! На КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ! И грамотно!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әр ұллтың өз еңбек сіңірген азаматы болады.Сол сияқты қазақ халқында да сондай біртуар азаматтар бар.Ол қазақ актері Асанәлі Әшімов.Ол туралы айтатын болсақ,ол қазақ фильм кино студиясының актеры,режиссер.Ол 1937 жылы Жамбыл облысында дүниеге келген.Асанәлі атамыз өте талантты актер.Оның маған әсер қалдырған фильмі Қыз Жібек фильміндегі Бекажан рөлі.Ол осы рөлді шебер сомдайды.Сонымен қатар оның Амангелді,Қаражал,Нұрғазы кемел атты керемет фильмдерде басты рөлде ойнайды