Сочинение на любую трагичную песню или музыку.Просто я сочинил мелодию на конкурс,а нужно ещё и сочинение помогите пожалуйста!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я тебе розлюбив, якось все несподівано сталось… До вчорашнього дня я ще жити без тебе не міг… А сьогодні відчув, ніби щось у душі обірвалось; Ніби Хтось від біди і від лиха мене застеріг… Я сьогодні відчув, ніби серце почало щеміти, Ніби сльози пролились в засмучену зоряну ніч… Як яскраво та ніжно цвіли фіолетові квіти, Що тобі дарував, як зустрілися ми віч-на-віч… Щось гнітилось в душі, клекотіло і тихо стогнало; Я дививсь у пітьму, світло падало десь з ліхтаря… Вдалині, в небесах щось тривожно та сумно палало, Відгорала мов згарище на небосхилі зоря… Я не знаю навіщо зустрів я тебе в цьому світі І навіщо пізнав я отруйну жагу почуттів… Але ж як романтично несло нас обох в буйноцвітті; У просторах небачених досі казкових світів…