Сочинение на тему как я оберегаю природу на казахском. СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА!1!4!4!4!414! Дам 30 баллов за правильный перевод, не больше 10 предложений (и не больших)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен табиғатты аялаймын ! Біз ешқашан көл,өзендерге қоқыс тастамау керекпіз!Біз табиғатты аялап,ағаш,гүлдер егуіміз керек.Адамда табиғат тың бір бөлігі !!Табиғатқа көмектескен ,өзіңе көмектескен болып саналады!