Сочинение на тему как я провел лето. На английском 5 предложений. Не из инета плиз. 9 кл.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Summer students do not go to school. Every summer I go on long bike rides with his friends. Sometimes we go fishing. I like to swim, sunbathe and play with friends on the river Bank. Summer holidays are never too long for me.