Сочинение на тему какие языки я знаю (руский ,английский, и казахский) на казахском СОЧИНЕНИЕ пожалуйста ответьте

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен өзім үш тілді білемін.Олар:орыс тілі,қазақ тілі,шет тілі.Маған негізіннен осы үш тіл білгеннен болашаққа керек.Мысалы:шетелдерге барғанда шет тілі мен сөйлеймін,Мәскеуге барған да орыс халқымен орыс тілін де сөйлеймін,ал қазақ елін де қазақ тілін білмеген адамды білмеймін.Сол үшін осы үш тілді білген аса маңызды!