Сочинение на тему красивый почерк в классе на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен өте ұқыпты қолтаңбасы бар. Біз бұл көп адам туралы не айтуға болады, бұл нәрсе, атап көрсетеді. Бұл не? , Ұқыпты ұқыпты, әдемі немесе күлкілі, түсініксіз? Сіз бұл үшін біз орыс тілін оқытудың себебі, әдемі және дұрыс жазуға тырысу керек. адам ретінде, негізінен, әркім өз қолтаңбасын бар, және әрбір ол әр түрлі болып табылады.
Гость
начните с того, любишь писать вообще или нет, развейте тему, а в конце написать, вот именно поэтому (люблю, не люблю писать) мой почерк такой красивый или нет, ровный, аккуратный, наклон в другую сторону, если левша и так далее.... желаю творческих успехов!!!