Сочинение на тему : "Мектептегi уйiрмелер" Срочно! Даю 10 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен мектепте артурли уйрмелерге катысамын.Мысалга фудбол,баскедбол,балибол жане т.б ойындаргада катыстым.Мен биге де ангеде домбырага да катыстым.Маган уйрмелерге катыскан катты унайтын.Ар адамнын озинин катысатын уйрмелери болады.Жане мектеп битиргенде Сол катыскан уйрмелерин барлык адамга корсетеди.