Сочинение на тему "менин суйикти спорт" и да извините что не на казахском , просто к

Сочинение на тему "менин суйикти спорт" и да извините что не на казахском , просто казахской клавиатуры нет . заранее спасибо : )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің сүйікті спортым ол- Judo.Адамдар спортпен айналысуы тиыс деп санаймын.Себеби спорт денсаулык кепили.Маған дзюдо қатты ұнайды себеби,онын коптеген денсаулыкка пайдалы жерлери оте коп.Бириншиден арка денеси катаяды,екиншиден оз-озинди коргауга жаксы комектеседи. Адамдардын ауруы спортпен айналыспауы.Егер бари спортпен айналысканында баринин денсаулыгы мыкты болар еди.