Сочинение на тему "мой домашний питомец" Написатьнужно про кошку, начинать со слов: It is my... My cat likes to play,.... She eats... My cat is...
Ответ(ы) на вопрос:
It is my cat.my cat likes to play with ball and football.she it's milk and fish.my cat is very nice and clever.she has black wool and blue eyes.i love my cat because she very kind and soft.
Slim Shady ОДОБРЯЕТ))))
привет крч:3