Сочинение на тему : Моя мечта поехать в Москву . Помогите пож

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Є багато міст де я хочу побувати. Але є одне, яке я просто мрію відвідати. Це місто має назву Москва. Якось я побачив його на картинці і від тоді навідати це місто стало мрією. Москва-це столиця Російської Федерації. Вона багата різними історичними пам'ятками. Я часто уявляю як гуляю вулицями цього міста, по дорозі роздивляюсь архітектуру, доходжу до Красної площі. Красна площа, певно, візитівка міста, тож обов'язково треба туди навідатись.