Сочинение на украинском языке о магических числах (небольшое)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Магічні числа  2, 8, 20, 50, 82, 126.   Ми звами такі числа зучтрічаємо всюди , а чи знаєте ви , що ці чисал нам допомагають . Де б ви їх не зустріли запамятайте їх вони вам пригодятся. Коли ти почуєш це слово задумай бажання і через деякий час твоє бажання збудеться . Тобі потрібно знати якщо твоє день народження припадає на це число тобі кодного разу приносять багато подарунків . Подумай чи це правда .