Сочинение на украинском языке с диалогом помогите написать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                         Дивний размово. Зустрілися дві людини - Який час? - запитав один - 2 години 34 хвилини - відповідає інший не дивлячись на годинник - А як ви дізналися - дивується інший - Так мене 2 хвилини тому он той хлопець запитав - відповів другий вказуючи на хлопчика в натовпі, і пішов.   Перевод:                                        Странный разговор Встретились два человека - Который час? - спросил один - 2 часа 34 минуты - отвечает другой не смотря на часы - А как вы узнали - удивляется другой - Да меня 2 минуты назад вон то парень спросил - ответил второй указывая на паренька в толпе, и ушёл.
Гость
-Добрий день вчителька -Добрай день дiти  -Сьогодни черговий в нас кто -Я Марья Иванова  -Добре виходи до дошки Лiна -Записуему число i задачу -Добре Лiна садись -До побачнь Марья Иванова -До побаченя Лiна