Сочинение о школе на казахском языке для 6 классатам еще слова данны пожалуйста1 задание

Сочинение о школе на казахском языке для 6 класса там еще слова данны пожалуйста 1 задание
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кішкентай кезімде мен жиі кітабын алды. Басында мен кітаптарда суреттерді қарады Бірақ мен бұл кітаптарда жазылған қандай екенін бімсі келді. Менің анам магаң кітап оқып ушн пайдаланылады бірақ мен бұл ененің еді мен шеруге келеді оқып білу