Сочинение про любимую игрушку про машинку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have a toy car. It is yellow. I love to ride it on the road toy. I love to play with his toy car. _____________________________________________________________________ У меня есть игрушечная машина. Она жёлтого цвета. Я люблю катать её по игрушечной дороге. Я очень люблю играть со своей игрушечной машинкой.
Гость
I have a toy car. I like play with it. It is a red.  I got this toy on my birthday.  It goes very quickly on the floor. I like play with it very much! My brother play with it too.