Сочинения на казахском языке по картинке дети. накрывают на стол , ждут гостей. Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бизде оте улкен жане адеми асхана.Менин анам онда татти тагамдарды дайындайды.Бугин биз конактарды кутип жатырмыз. Бугин менин ажемнин туган куни.Анам бешпармак дайындап койды.Мен устельди адеми дайындадым. Гулдерди кумыранга салдым. Конактар келгенде аже оте куанышты болып улькен рахмет айтты.